sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

360 ambalaj cozumleri

AMBALAJ TASARIMI
Ürününüz ortaya çıktıktan sonra onun Ambalajlanması ve rafa ulaşana kadar tüm tasarım aşamalarında size özel çözümler üretiyoruz. İster bir ambalaj tasarımı ya da tasarımın yeniden ele alınması olsun “Ambalajca” olarak en iyi çözümü sunmak için çalışacağız.

DANIŞMANLIK
Ambalaj taşıdığı özellikler açısından çok fazla değişken, olasılık, alternatif çözümlere sahip olan geniş bir mecradır. Tasarım dünyamızın mühendislik kategorisidir. Size bu çalışmanızda yol arkadaşlığı yaparak istediğiniz konularda çözüm alternatiflerimizle çalışmanızı kolaylaştırabiliriz. Siz problemi söyleyin, biz çözümü sunalım.

AMBALAJ UYGULAMA
Tasarımını yaptırdığınız ambalajın farklı boyut ve şekillerde üretilmesi gerektiğinde, tasarımı sizden alıp, aynı tasarım üzerinden, tedarikçinizden temin ettiğimiz teknik çizimi doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm ölçü uygulamalarını profesyonelce hazırlıyoruz.

BASKI ÖNCESİ HAZIRLIK
Ambalajınızın tasarımını yaptırmış olabilirsiniz fakat ilgili baskı teknikleri konusunda gereken ön hazırlıkların yapılması ayrı uzmanlık ister. Sizin adınıza bu süreci yönetir, hazırlıkları yaparak orjinal, yüksek belgeleri tekrar size teslim edebiliriz.

AMBALAJ REPRO
Ambalaj baskı öncesi hazırlığı, renk ayrımı, ilgili baskı tekniğine göre yeniden ele alınarak, tüm hatalardan arındırılarak en iyi şekilde basım şartlarının hazırlanması için “Repro” sürecini yürütüyoruz. Ambalajın “mühendislik” aşaması olarak adlandırdığımız bu konuda her baskı tekniği için en iyi sonucu üretiyoruz.

BASKI ONAYI
Ambalajın tasarımını, baskı öncesi hazırlığı, reprosunu ister biz yapmış olalım ister farklı yerlerde çözümletmiş olun. Baskı üretim aşamasında gözden kaçan hata, yanlışlık tüm sürecin çöp olmasına neden olur. Zaman, para kaybı telafisi zor olabilir. Sizin adınıza ürünün en iyi şekilde üretilmesini denetleyebiliriz.

BASKI SATINALMA
Her tedarikçi her konuda uzman değildir. Ürünün, ambalajın gerektirdiği kalite standartları doğrultusunda size en iyi tedarikçiyi en uygun maliyet noktalarında bulabiliriz. Sizin adınıza malzeme, üretim noktasını araştırarak çözüm ve maliyet alternatifleriyle gerekli baskı satın almayı gerçekleştirebiliriz. Böylelikle kaliteden endişe duymadan, en iyi çözümü en uygun koşula satın almış olursunuz.

Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>

ambalaj orneklerim